Přátelé včelaři, blíží se termín k podání žádosti o poskytnutí dotace 1.D. Proto prosím věnujte pozornost této zprávě, která určuje pravidla pro podání této žádosti.

Tiskopisy pro podání žádosti najdete:

–      jsou v této zprávě s odkazem na  internet

–      nebo jsou na www. vcelarstvi.cz v oblasti dotace

–      nebo jsou v časopise Včelařství č. 8

U všech těchto materiálů je pouze nutné je vytisknout, nebo vystřihnout z časopisu.

Připomínáme, že každý včelař, který má včelstva na území našeho spolku, podává minimálně dva dokumenty: “Požadavek na dotaci 1.D – Podpora včelařství pro rok 2021“ a „Podklady pro statistický výkaz o včelařství v ČR v roce 2021“. Pokud má včelař umístěna včelstva ještě na území jiné ZO ČSV, musí ještě předložit dokument „Potvrzení o umístění včelstev“ (toto potvrzení musí být opatřeno razítkem a podpisem ZO, na které má včelař umístěna včelstva). Toto je minimální rozsah žádosti. Chceme upozornit, že tiskopisy jsou stejné jako v roce 2020, pouze připomínáme, že je třeba pozorně číst název jednotlivých oddílů, protože je tiskopis určen jak pro fyzickou osobu, tak i právnickou osobu.

Způsob podání žádosti:

–      ŽÁDOST VČELAŘ PŘEDÁ SVÉMU DŮVĚRNÍKOVI A TEN JI PŘEDÁ SPOLU S HLÁŠENÍM O POČTU VČELSTEV NAŠEMU ZDRAVOTNÍKOVI nebo

–      ŽÁDOST VČELAŘ VLOŽÍ DO OBÁLKY A VHODÍ JI DO POŠTOVNÍ STRÁNKY NA FORTNĚ nebo

–      ŽÁDOST PŘEDÁ OSOBNĚ NAŠEMU JEDNATELI PŘ. T. BAČKOVSKÉMU

A nyní ta nejdůležitější informace, kompletní žádost, správně vyplněnou, podepsanou, musí dostat jednatel, př. Bačkovský do 5. září 2021

Přátelé včelaři, doplněk k dřívější informaci jak podat žádost na dotaci 1.D.

Na tiskopise „Požadavek na dotaci 1.D ……“ prosím všichni zatrhněte v oddíle „způsob výplaty dotace“ výplatu dotace na bankovní účet. Dále vyplňte správné číslo bankovního účtu, na který má být dotace poslána, děkujeme.

Ing. Jiří Hubka